Pearl Cream: Přírodní perlový zesvětlující hydratační krém

sh-perlovykrem
Používání perel k zesvětlování pleti bylo známo od starověku. Perlový prášek přidávaný do krémů snižuje transport kožního pigmentu – melaninu z melanocytů do vrchních vrstev kůže. Zabraňuje tak zhnědnutí pleti a současně odstraňuje pigmentové skvrny.
Perly zachycují ultrafialové paprsky a zajišťují přirozené zesvětlování kůže. Perlový prášek je bohatý na živiny, obsahuje minerály a 20 druhů aminokyselin. Země jako Mexiko, Čína a Indie exportují kosmetické přípravky s obsahem perlového prášku. Perlový zesvětlující hydratační krém (Shahnaz Husains Precious Pearl Cream) od indické firmy Shahnaz Herbal kromě zesvětlujícího účinku též působí preventivně proti stárnutí, hydratuje pokožku a uchovává její mladý vzhled.

 

Pomáhá na:

Perlový prášek zesvětluje, chrání před UV paprsky a pomáhá při odstraňování pigmentových skvrn. Meruňky pleť vyživují, obsahují vitamín A a polynenasycené tuky a mají omlazující efekt ne pleť. Aloe vera hydratuje a zklidňuje pokožku. Krém lze používat samotný nebo jako podklad pod make-up.

 

Složení:

Aktivními složkami krému jsou: perlový prášek, růžová voda, olivový olej, jojobový olej, meruňky, aloe.

Obsah:

40ml