Shatone – Bylinné vlasové tonikum

shatone
Zázračná receptura obsahující bylinné extrakty. Působí proti padání vlasů, tvorbě lupů a předčasnému šedivění. Podporuje růst vlasů a jejich hustotu. Speciální přípravek pro znovuoživení vlasů. Poskytuje vlasům přirozený lesk. Vynikající pro zpevnění jemných vlasů s roztřepenými konečky. Dodává vlasům výživu.

 

Pomáhá na:

Ajurvéda – nejstarší medicína na světě – má časem prověřené receptury, které pomáhají zbrzdit vypadávání vlasů a podpořit jejich zdravý růst. Receptury se vždy opírají o silné působení bylin.

Ajurvédská kosmetická firma Shahnaz Herbals doporučuje při padání vlasů vtírat každý den do pokožky hlavy Bylinné vlasové tonikum Shatone. Jedná se o zázračnou starobylou recepturu. Působí proti padání vlasů, tvorbě lupů a předčasnému šedivění. Podporuje růst vlasů a jejich hustotu. Jde o speciální přípravek pro znovuoživení vlasů, jenž poskytuje vlasům přirozený lesk. Pravidelné používání zpevňuje jemné vlasy s roztřepenými konečky a dodává vlasům výživu.

Shatone se nanáší přímo na pokožku hlavy, nejlépe každé ráno. Jemně konečky prstů se vmasírovává kruhovými pohyby po dobu několika sekund. Tonikum se nesmývá a nechává se působit. Přípravek není mastný a po chvíli se odpaří. Zanechává příjemnou vůni. Jedno balení vydrží na dva až tři měsíce pravidelného používání.

Aktivní složky Bylinného vlasového tonika Shatone jsou:

  • Amla (Emblica officinal) – působí proti padání a šedivění vlasů, posiluje a zpevňuje vlasy.
  • Harar (Terminalia chebula) – čistí pokožku hlavy a zabraňuje tvorbě lupů.
  • Bahera (Terminalia belerica) – stimuluje růst vlasů a zabraňuje předčasnému šedivění.
  • Jatamansi (Nardostachys jatamansi – Nard) – podporuje růst vlasů a pomáhá uchovat přirozenou barvu.
  • Bilva (Aegle marmelos) – má protizánětlivé účinky.

    Pro zintenzivnění výživy vlasových kořínků se dále doporučuje jedenkrát týdně používat Bylinný prostředek pro podporu růstu vlasů Shacare. Jedná se o práškovou směs bylin, která se míchá s domácími prostředky prospěšnými pro zdravý růst vlasů: vajíčka, citrónová šťáva a pro suché vlasy i jogurt. Vzniklá kaše se nanáší na pokožku hlavy a na vlasy a nechává se přibližně 1 hodinu působit. Jedno dvousetgramové balení vydrží dle délky vlasů cca na 50 až 100 aplikací.

 

Složení:

Aktivní složky:Amla, Harar Bahera, Jatamansi, bel Pozor: Pokud by se objevila alergická reakce na některou složku, přestaňte užívat.

 

Obsah:

Obsah: 200ml